Mapucle Svet XL

Mapové puzzle krajín celého sveta.

Mapucle Svet XL je náučno – zábavný produkt. Krabica obsahuje 125 puzzlí krajín morí a oceánov a 10 okrajových puzzlí v mierke 1: 45 000 000.

Pravidlá sú jednoduché: poskladajte si celý svet, naučte sa súvislosti a hlavne sa zabavte!

✅ Počet hráčov: 1 - 20

✅ Minimálny vek hráčov: od 6 rokov

✅ Čas na hru: 30 - 60 minúť

✅ Obsah balenia: Hra obsahuje 125 puzzlí regiónov a 10 okrajových puzzlí. Mapucle je stolová hra z MDF dosky, uložená v krabičke z kartónu. Táto drevovlákninová doska je prírodným materiálom s veľmi jemnou homogénnou štruktúrou. Krabička Mapucle Svet XL má 33 x 25 x 7cm,samotná hra má 85 x 50 cm, všetko spolu váži 1,7kg.

❤️ Hra bola dizajnovaná aj vyhotovená na Slovensku.

 

⭐️ Táto hra je zameraná na vyučovanie vlastivedy, geografie, dejepisu či náuky o spoločnosti hravým spôsobom a to v ktoromkoľvek ročníku na I. a II. stupni základných škôl (prípadne I., II. a III. cykle) ako aj na stredných školách.

⭐️ Na vyučovaní: hru viete realizovať ako celá trieda, v ktorej sa jednotliví žiaci striedajú pri skladaní mapy. Alternatívne môžete jednotlivcom alebo dvojiciam rozdať rovnaký počet puclí a postupne ich vyzívať na skladanie puclí do jedného celku, až kým spoločne nevyskladajú celú mapu sveta.

✅ Hru viete použiť aj ako doplnok ku mobilným hrám od Impact Games: Heritage Quest AR, PAMOJA: Za bezpečný úsvit, Aaronova dilema, GEO Land

Lebo Mädveď je dizajnový projekt, ktorý vytvára zábavno náučné produkty pre všetky vekové kategórie. Tvorí ju Juraj, Erika a Patrik, spolužiaci z Katedry architektonickej tvorby. Milujú zábavu a vzdelávanie a usilujú sa tieto dve aspekty spojiť s dizajnom do funkčných produktov. Veria, že učenie hrou je kľúčom k dlhotrvajúcim vedomostiam. Hry Lebo Mädveď vám prinášajú spôsob rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou.

1.stupeň ZŠ 2.stupeň ZŠ Dejepis Stolové, kartové Geografia Občianska náuka Vlastiveda

69,00 € za kus

Ďalšie hry