Mapucle Slovensko regióny

Mapové puzzle regiónov Slovenska.

Poskladaj si celé Slovensko podľa regiónov, nauč sa súvislosti a hlavne sa zabav! 

Hracia plocha Mapucle Slovensko regióny je 27x44 cm so 34 dielikmi. Hra obsahuje 25 puzzlí regiónov a 9 okrajových puzzlí, ktoré tvoria mapu Slovenska v mierke 1 : 750 000.

✅ Počet hráčov: 1 až 20

✅ Minimálny vek hráčov: od 6 rokov

✅ Čas na hru: 10 - 15 minúť

✅ Obsah balenia: Hra obsahuje 25 puzzlí regiónov a 9 okrajových puzzlí

❤️ Hra bola dizajnovaná aj vyhotovená na Slovensku.

⭐️ Táto hra je zameraná na vyučovanie vlastivedy, geografie, dejepisu či náuky o spoločnosti hravým spôsobom a to v ktoromkoľvek ročníku na I. a II. stupni základných škôl (prípadne I., II. a III. cykle) ako aj na stredných školách.

⭐️ Na vyučovaní: hru viete realizovať ako celá trieda, v ktorej sa jednotliví žiaci striedajú pri skladaní mapy. Alternatívne môžete jednotlivcom alebo dvojiciam rozdať rovnaký počet puclí a postupne ich vyzívať na skladanie puclí do jedného celku, až kým spoločne nevyskladajú celú mapu regiónov Slovenska.

✅ Hru viete použiť aj ako doplnok ku mobilnej hre od Impact Games: Heritage Quest AR

✅ Hru viete taktiež použiť aj ako doplnok k papierovým (print&play) hrám od Impact Games: Začnite s vysťahovaním, Teleporťáci 4: Brána v čase (časť prvá), Teleporťáci 4: Elektrický výboj (časť druhá), Teleporťáci 4: Mních zos východu (časť tretia)

Lebo Mädveď je dizajnový projekt, ktorý vytvára zábavno náučné produkty pre všetky vekové kategórie. Tvorí ju Juraj, Erika a Patrik, spolužiaci z Katedry architektonickej tvorby. Milujú zábavu a vzdelávanie a usilujú sa tieto dve aspekty spojiť s dizajnom do funkčných produktov. Veria, že učenie hrou je kľúčom k dlhotrvajúcim vedomostiam. Hry Lebo Mädveď vám prinášajú spôsob rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou.

1.stupeň ZŠ Dejepis 2.stupeň ZŠ Stolové, kartové Geografia Občianska náuka Vlastiveda

32,00 € za kus

Ďalšie hry