Mapucle Afrika

Mapové puzzle krajín Afriky.

Mapucle Afrika je náučno – zábavný produkt.

Poskladaj si Afriku podľa štátov a ich hlavných miest, nauč sa súvislosti a hlavne sa zabav. Hra obsahuje 42 puzzlí štátov a 17 okrajových puzzlí, ktoré tvoria mapu Afriky v mierke 1 : 20 000 000. Pravidlá sú jednoduché: poskladajte si celý svetadiel Afriky, naučte sa súvislosti a hlavne sa zabavte!

✅ Počet hráčov: 1 - 20

✅ Minimálny vek hráčov: od 6 rokov

✅ Čas na hru: 20 - 30 minúť

✅ Obsah balenia: Hra obsahuje 42 puzzlí štátov a 17 okrajových puzzlí. Mapucle je stolová hra z MDF dosky, uložená v krabičke z kartónu. Táto drevovlákninová doska je prírodným materiálom s veľmi jemnou homogénnou štruktúrou. Produkt má rozmery 30 x 40 x 7 cm, hracia plocha je v rozmeroch 70×41 cm váži zhruba 1,3 kg.

❤️ Hra bola dizajnovaná aj vyhotovená na Slovensku.

⭐️ Táto hra je zameraná na vyučovanie vlastivedy, geografie, dejepisu či náuky o spoločnosti hravým spôsobom a to v ktoromkoľvek ročníku na II. stupni základných škôl (prípadne I., II. a III. cykle) ako aj na stredných školách.

⭐️ Na vyučovaní: hru viete realizovať ako celá trieda, v ktorej sa jednotliví žiaci striedajú pri skladaní mapy. Alternatívne môžete jednotlivcom alebo dvojiciam rozdať rovnaký počet puclí a postupne ich vyzívať na skladanie puclí do jedného celku, až kým spoločne nevyskladajú celú mapu sveta.

✅ Hru viete použiť aj ako doplnok ku mobilným hrám od Impact Games: Heritage Quest AR, PAMOJA: Za bezpečný úsvit, Aaronova dilema, GEO Land

Lebo Mädveď je dizajnový projekt, ktorý vytvára zábavno náučné produkty pre všetky vekové kategórie. Tvorí ju Juraj, Erika a Patrik, spolužiaci z Katedry architektonickej tvorby. Milujú zábavu a vzdelávanie a usilujú sa tieto dve aspekty spojiť s dizajnom do funkčných produktov. Veria, že učenie hrou je kľúčom k dlhotrvajúcim vedomostiam. Hry Lebo Mädveď vám prinášajú spôsob rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou.

Dejepis 2.stupeň ZŠ Stolové, kartové Geografia Občianska náuka Vlastiveda

52,00 € za kus

Ďalšie hry