Mapucle Česko okresy

Mapové puzzle rozdelené na české okresy.

Poskladaj si celé Česko podľa okresov, nauč sa súvislosti a hlavne sa zabav!

Hracia plocha Mapucle Slovensko okresy je 27x44 cm so 34 dielikmi. Hra obsahuje 72 puzzlí okresov a 9 okrajových puzzlí, ktoré tvoria mapu Slovenska v mierke 1 : 750 000

✅ Počet hráčov: 1 až 20

✅ Minimálny vek hráčov: od 6 rokov

✅ Čas na hru: 15 - 60 minúť

✅ Obsah balenia: 77 puzzlí okresov a 9 okrajových puzzlí, ktoré tvoria mapu Česka v mierke 1 : 750 000. Mapucle je stolová hra vyrobená z MDF dosky, uložená v krabičke z kartónu. Táto drevovlákninová doska je prírodným materiálom s veľmi jemnou homogénnou štruktúrou. Krabička Mapucle Česko okresy meria 20x24x7 cm, hracia plocha má 59x39cm, všetko spolu váži 850g.

❤️ Hra bola dizajnovaná aj vyhotovená na Slovensku.

⭐️ Táto hra je zameraná na vyučovanie vlastivedy, geografie, dejepisu či náuky o spoločnosti hravým spôsobom a to v ktoromkoľvek ročníku na I. a II. stupni základných škôl (prípadne I., II. a III. cykle) ako aj na stredných školách.

⭐️ Na vyučovaní: hru viete realizovať ako celá trieda, v ktorej sa jednotliví žiaci striedajú pri skladaní mapy. Alternatívne môžete jednotlivcom alebo dvojiciam rozdať rovnaký počet puclí a postupne ich vyzívať na skladanie puclí do jedného celku, až kým spoločne nevyskladajú celú mapu regiónov Slovenska.

Lebo Mädveď je dizajnový projekt, ktorý vytvára zábavno náučné produkty pre všetky vekové kategórie. Tvorí ju Juraj, Erika a Patrik, spolužiaci z Katedry architektonickej tvorby. Milujú zábavu a vzdelávanie a usilujú sa tieto dve aspekty spojiť s dizajnom do funkčných produktov. Veria, že učenie hrou je kľúčom k dlhotrvajúcim vedomostiam. Hry Lebo Mädveď vám prinášajú spôsob rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou.

2.stupeň ZŠ Dejepis Stolové, kartové Geografia Občianska náuka

42,00 € za kus

Ďalšie hry